Dijital Eğitim Geliştirme

Kaliteli, Hızlı ve Ekonomik

Dijital eğitimlerinizi kaliteli içerikle, hızla ve ekonomik bütçelerle geliştiriyoruz

Eğitim dijitalleştime Edunera’nın en yetkin olduğu alanlardan biridir. Elimizdeki kapsamlı freelance çalışan havuzu ve dijital eğitim geliştirme metodolojimiz tecrübe ve birikimimizin en somut çıktılarıdır. Bu iki özelliğimiz kaliteli dijital eğitim içeriklerini uygun maliyetlerle geliştirmemizi sağlar.

Dijital eğitimlerimiz edX altyapısı ile uyumludur. Aynı zamanda ihtiyaç duymanız durumunda eğitimlerimizi SCORM ve XAPI gibi standartlara uygun eğitim paketlerine dönüştürülebiliriz.

Dijital eğitimlerinizi Kampus.org internet sitesi üzerinden bireysel kullanıcılara ulaştırarak sertifika bazlı gelir modeli kurguluyoruz. Böylece dijital eğitim yatırımınızı karlı bir yatırıma dönüştürüyoruz.

Neden Edunera Dijital Eğitim Geliştirme Hizmeti Almalıyım?

1

Kaliteli İçerik

En iyi eğitim içeriklerini üreterek yıllarca geçerliliğini koruyacak bir yatırım yaptığımıza inanıyoruz. Bu çerçevede en iyi içerik sağlayıcı kurum ve bireylerle çalışıyoruz.

2

Ekonomik

Bir orta düzey bir eğitim organizasyonun dijitalleştireceği onlarca eğitimi olduğunu biliyoruz. Bu sebeple tek bir dersinizi değil bütün derslerinizi dönüştürebileceğimiz düşük maliyet avantajımızı kullanarak bütünsel bir dijital dönüşümü hedefliyoruz.

3

Hızlı Üretim

Dijital eğitimlerinizi onlarca freelance proje yöneticisi ve yüzlerce içerik geliştiriden oluşan freelance havuzumuzu kullanarak hızla geliştiriyoruz. En iyi proje yönetim metod ve araçlarını kullanıyoruz.

4

Kampus.org

Dijital eğitimlerinizi Türkiye’nin Eğitim Platformu Kampus.org internet adresi üzerinden bireysel kullanıcılara ulaştırarak sertifika bazlı ortak bir gelir modeli kurguluyoruz.

5

Esnek ve Uyumlu

Eğitim içeriklerimizi edX altyapısı üzerinden sunmayı tercih ediyoruz. Çünkü edX’in dijital eğitim deneyiminizi en üst seviyeye taşıyacağına inanıyoruz. Fakat dilerseniz dijital eğitimlerinizi SCORM ve XAPI standartlarını destekleyen eğitim paketleri haline de getiriyoruz.

6

Gerçek MOOC Deneyimi

Nera LMS gerçek anlamda MOOC felsefesi üzerine kurulu edX ile çalışır. Eğitimlerimizi milyonlarca kullanıcı ile test edilen altyapı ile ile sunuyoruz.

6

Farklı Multimedya Türleri

Geniş freelance havuzumuzda en iyi kurgucuları, seslendirme sanatçılarını, sunucuları, editörleri, videografları, 3D modelcileri, animatörleri ve nice farklı türde içerik geliştiriciyi barındırıyoruz. Böylece dijital eğitim içeriklerimizi farklı türde kaliteli multimedya içerikleri ile destekliyoruz

6

Kapsamlı İçerik

İçeriğin amaçlanan bilgiyi hedef kitleye ulaştıracak derecede kapsamlı olduğuna emin oluyoruz. Dijital eğitimin pratik uygulamalar, sorular ve oyunlaştırma içerikleri ile desteklenmesi gerektiğine inanıyoruz. Farklı tiplerdeki multimedya içeriklerini bilgiyi tam ve eksiksiz aktarmak için kombinleyerek birlikte kullanıyoruz.

6

Doğru Eğitim Tasarımı

Doğru eğitim tasarımına sahip dijital eğitimlerle sizi amaçladığını eğitim hedeflerine ulaştırıyoruz.

Merkez

 • Flatofis Haliç
  Otakçılar Cd. No:78
  Kat: 4 Kapı No: 94
  Eyüp - İstanbul
 • E-posta: info@edunera.com
 • Telefon: +90 (212)  493 93 93
 • Fax: +90 (212) 493 90 90

Ar-Ge Merkezi

 • OSB Mh. YTU Teknopark Sk.

No:1/1B23 İkitelli İstanbul

 • E-posta: info@edunera.com
 • Telefon: +90 (212)  493 93 94
 • ABD Ofisi
  4848  Ella Street
  Palo Alto CA 94301
 • Telefon: +1 ( 650) 328 67 52
 • Estonya Ofisi
  Sepapaja 6 Tallinn 15551
 • Telefon: +372 631 1718
© Edunera 2018

Search